Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Udostępnij na facebook.com

Technologia sublimacji - Grawerton

Sublimacja to nowoczesna technika komputerowa, która umożliwia wykonanie pełnokolorowego nadruku na metalu lub innym podłożu. Metalem stosowanym w sublimacji jest blacha aluminiowa 0,5 mm pokryta warstwa poliestru czyli polimeru zawierającego wiązania estrowe w swoich łańcuchach głównych. Poliestry posiadają tendencje do tworzenia fazy krystalicznej. Są kruche i twarde oraz trudno topliwe. Dzięki tym właściwościom po wydruku aplikacji na specjalnym papierze, za pomocą prasy transferowej w temperaturze 200 stopni Celsjusza, grafikę przenosimy na blachę. Na skutek zastosowania w procesie wgrzewania wysokiej temperaturze aplikacje są trwałe i nieusuwalne. Technika sublimacji daje wyrób  o dużym nasyceniu kolorów, połysku i głębi, którą uzyskuje się na wskutek specyficznych cech używanego do tego celu metalu. Intensywność koloru powoduje, że nadrukować możemy każdy znak firmowy lub fotografię w doskonałej rozdzielczości.

W ten sposób można wykonać szereg produktów z pełną personalizacją nawet w jednym egzemplarzu i bardzo korzystnej cenie. Dostępne są blachy w kolorze złotym, srebrnym lub białym, w opcjach błysk lub mat. Metodą tą wykonujemy dyplomy pamiątkowe, podziękowania, tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne, pamiątki okolicznościowe, identyfikatory, tabliczki znamionowe.

Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie w krótkim czasie, sporządzić dla Państwa dowolną ilość efektownych, niedrogich tabliczek oraz gadżetów reklamowych. Należy nadmienić, że sublimacja jest metodą bezpieczną i przyjazną dla środowiska. Zapraszamy również na stronę www.verus.lublin.pl