Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Udostępnij na facebook.com

Dyplomy, Wyróżnienia, Certyfikaty grawerowane

Wykonujemy grawerowane dyplomy, certyfikaty zgodności i jakości, podziękowania, wyróżnienia, tabliczki pamiątkowe dla utrwalenia najbardziej osobistych życzeń, pozdrowień, podziękowań jak też bardzo oficjalnych dowodów uznania czy gratulacji. Eleganckie dyplomy a zarazem efektowne w wyszukanej formie świadczą o randze firmy, która je wystawia. Doskonale nadają się do wyeksponowania na ścianie biura, urzędu czy instytucji. Dyplom pamiątkowy, wyróżnienie, podziękowanie to doskonały pomysł na materialne podkreślenie rangi konkursów, turniejów, zawodów sportowych czy imprez okolicznościowych.

Grawerowanie laserem umożliwia wykonanie z wielką precyzją, estetycznych  i trwałych dyplomów w laminatach grawerskich, akrylu, sklejce, drewnie i wielu innych materiałach. Wykonujemy dyplomy, wyróżnienia, podziękowania łącząc ze sobą różne materiały jak laminat grawerski, plexi, podkład MDF w wielu konfiguracjach.

Przy zastosowaniu technologii sublimacji na blasze aluminiowej (w kolorze złotym, srebnym, miedzianym, białym), błyszczącej lub matowej, na dyplomie, podziękowaniu umieścimy oprócz tekstu pełnokolorowe fotografie, wielokolorowe logo firmy i inne elementy graficzne.

Do dyplomów pamiątkowych, grawerownych  podziękowań, gratulacji polecamy podkłady drewniane wykonane z profilowanych płyt MDF w zróżnicowanych wymiarach, dostępnych zarówno w układzie wertykalnym jak i horyzontalnym. Dla podkreślenia rangi obdarowywanego proponujemy umieszczenie dyplomu okolicznościowego w eleganckim etui, wyściełanym wewnątrz welurem, w kolorze czerwonym, granatowym lub zielonym. Etui dostępne są w układzie pionowym oraz poziomym.

Projekty dyplomów grawerowanych opracowujemy w sposób zindywidualizowany, dostosowany do treści, zastosowanego materiału, sugestii Klienta. Na dyplomie oprócz tekstu można umieścić grafikę np.zdjęcie, logo, itp. Wykonamy również projekt zleceniodawcy.